MERSİN ZAYIFLAMA MERKEZLERİ KOLAY ZAYIFLAMA POWER PLATE

MERSİN LAZER EPİLASYON OSSEM GÜZELLİK MERKEZİ

www.mersin-otelleri.com

Kadın ya da erkek çok sayıda kişi için özellikle de yaz aylarında lazer epilasyon önemlidir. Vücut üzerindeki çeşitli bölgelerde bulunan tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemi olmakla beraber, kişilere istedikleri sonucu da verirler. Lazer epilasyon konusunda deneyim sahibi olan firmamızdan dilediğiniz zaman destek alma fırsatınız olacaktır. Sahip olduğumuz tecrübeli ve konu üzerinde eğitimli personel sayesinde ihtiyacınızı olması gereken şekilde karşılıyor ve size en iyi biçimde hizmet veriyoruz. Lazer epilasyon fiyatları da müşterilerimizin bütçesine uygun olarak belirlenmiş olduğu için ekstradan masraflar da karşınıza çıkmıyor. Birkaç seans sonunda gereksiz tüylerden tamamen kurtulma fırsatını elde edebilirsiniz.

Lazer epilasyon işleminde kullanılan cihazlar sayesinde seanslar oldukça kısa bir zaman içerisinde tamamlanmış oluyor ve müşterilerin uzun bir süre boyunca tekrar uğraşmasına da gerek kalmıyor. Lazer cihazın çalışma sistemi de oldukça basit ve ışınlardan yararlanıldığı için tüy köklerine kadar inilme fırsatı da oluyor. Işınlar tüy kökünde ısı oluşturduktan sonra tahribat sağlıyor ve böylece istediğiniz bölgeye de rahatça uygulanabiliyor. Böylece acı çekmeniz gibi bir durum da söz konusu haline gelmiyor.

tel.0 553 533 68 21

lazer-epilasyon-kampanya

İstemediğiniz tüylerinizden lazer epilasyon ile en hızlı ve sağlıklı olarak
kurtulabilirsiniz.Lazer ışınının dalga boyu kıldaki rengi veren melanin adlı pigment tarafından emilim özelliğine sahiptir.. Hava soğutma sistemi sayesinde ısısı düşen cilde hiç zarar verilmeden doğrudan kıl kökü oluşan ısı ile yok edilir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !